фустанче таффета розе

фустанче таффета розе

2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
Производител: Axel Accessories
Шифра на производ: 4403-0011
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* големина девојче:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Grata © 2019. UKION SHOPS