Ташна Џеклин бордо
  • Ташна Џеклин бордо
  • Ташна Џеклин бордо

Ташна Џеклин бордо

2.700 MKD
без ДДВ: 2.288 MKD
Производител: Axel Accessories
Шифра на производ: 1010-1913
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Grata © 2019. UKION SHOPS